Útakadály - Food Express 3:2

2011.06.05. 16:18

Kezdő: Csoki - Nigi, TG, Ádám, Tomi, Peti

Csere: Dávid, Ati, Gábor

11-kor, finom melegben kezdtük a meccset, és köszönhetően a remek bemelegítésnek (amit Dévid úr vezényelt) rögtön a kapuja elé szegeztük az ellenfelet. Sikerült is gyorsan 2 gólt szerezve megnyugtató előnyre szert tennünk, ekkor azt gondoltam, hogy itt nyerünk vagy 5-6 fával, de nem így lett. Két védelmi megingást követően már egál is volt az eredmény...

Újra tűz alá vettük a folyton síró ellen kapuját, aminek meg is lett az ereménye, Nigi lőtt okosan balról a rövidbe egy passzot, és a félidőben már nem is változott az eremdmény.

Mint ahogy a második félidőben sem, olykor Csoki védéseinek máskor pedig a 100%-os ziccerben továbbpasszolt labdáknak köszönhetően.

Ebben a nagy hőségben fontos győzelmet arattunk úgy, hogy a spori nem igazán tolerálta határozott játékunk...